działy Muzeum

W skład Muzeum Powstania Warszawskiego wchodzą następujące działy:

SEKRETARIAT GŁÓWNY
czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30-16.30
tel. 22 539 79 05,  22 539 79 06

DZIAŁ PROMOCJI
Kierownik Działu
Barbara Augustyniak-Papież
baugustyniak@1944.pl 
tel. 22 539 79 75

RZECZNIK PRASOWY 
Anna Kotonowicz 
akotonowicz@1944.pl
tel. 22 539 79 74

CENTRUM WOLONTARIATU
Kierownik Centrum
Marta Walkowska-Lipko
mwalkowska@1944.pl 
tel. 22 539 79 32

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-ORGANIZACYJNY
Kierownik Działu
Agnieszka Sidor
asidor@1944.pl 
tel. 22 539 79 15

Z-ca Kierownika
Dorota Sas
dsas@1944.pl
tel. 22 539 79 10

DZIAŁ ARCHIWUM
Kierownik Działu
Jarosław Maliniak
jmaliniak@1944.pl
tel. 22 539 79 99 

DZIAŁ OBSŁUGI EKSPOZYCJI
Kierownik Działu
Szymon Niedziela
ekspozycja@1944.pl
tel.22 539 79 33, 22 539 79 47
fax. 22 539 79 37

DZIAŁ FINANSOWY
Kierownik Działu
Joanna Kłopotowska
jklopotowska@1944.pl
tel. 22 539 79 20

DZIAŁ IKONOGRAFII I FOTOGRAFII
Kierownik Działu
Joanna Lang
jlang@1944.pl
tel. 22 539 79 14

DZIAŁ KONSERWACJI
Kierownik Działu Konserwacji oraz p.o. Głównego Inwentaryzatora
Anna Grzechnik
agrzechnik@1944.pl
tel. 22 539 79 27

DZIAŁ HISTORYCZNY
Zastępca Kierownika
Katarzyna Utracka
kutracka@1944.pl
tel. 22 539 79 69

DZIAŁ EDUKACYJNY
Kierownik Działu
Karol Mazur
kmazur@1944.pl
tel. 22 539 79 63
fax. 22 539 79 71

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. WYDAWNICTW
Paulina Sieniuć
psieniuc@1944.pl
tel. 22 539 79 19

DZIAŁ WYSTAW ZEWNĘTRZNYCH
Kierownik Działu
Katarzyna Grabowska
kgrabowska@1944.pl
tel. 22 376 68 43

ARCHIWUM HISTORII MÓWIONEJ
Kierownik Działu
Jan Radziukiewicz
jradziukiewicz@1944.pl
tel. 22 539 79 62

ODDZIAŁ MUZEUM - INSTYTUT STEFANA STARZYŃSKIEGO

*DZIAŁ PROJEKTÓW KULTURALNYCH
Kierownik Działu
Agnieszka Szulejewska
aszulejewska@1944.pl
tel. 22 539 79 51
fax. 22 539 79 24

**DZIAŁ EDUKACJI KULTURALNEJ
Kierownik Działu
Justyna Rudkowska
jrudkowska@1944.pl
tel. 22 539 79 26
fax. 22 539 79 24

***DZIAŁ PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH
tel. 22 539 79 51
fax. 22 539 79 24

Osoba odpowiedzialna: Jakub Król

Data wytworzenia: 05.08.2016

Opublikował w BIP: Jakub Król

Data opublikowania: 23.03.2017

Zobacz także


działy Muzeum

W skład Muzeum Powstania Warszawskiego wchodzą następujące działy:

więcej

finanse

Sprawozdania finansowe i centralny rejestr umów

więcej

redakcja BIP

Osoby odpowiedzialne za informacje znajdujące się w Biuletynie Informacji Publicznej Muzeum Powstania Warszawskiego

więcej