BIP

praca

W tym miejscu można dowiedzieć się, czy w danym momencie Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje nowych pracowników.

Muzeum Powstania Warszawskiego poszukuje:

Specjalisty/Starszego Specjalisty Informatyka do pracy w sekcji IT

Wymagane ukończone wyższe studia o profilu Informatycznym bądź w ich trakcie oraz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze IT, w tym 2-letnie na samodzielnym stanowisku związanym z utrzymaniem infrastruktury IT, a w szczególności.:

Podstawowe obowiązki:

  • Samodzielne inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT przy zachowaniu najlepszych praktyk IT w całym cyklu życia systemu informatycznego;
  • Monitorowanie i zapewnienie ciągłości działania oraz najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa powierzonych elementów infrastruktury IT;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami produktów i usług wspierających infrastrukturę IT MPW;
  • Reagowanie na problemy i awarie;
  • Wykonywanie analiz, przygotowywanie dokumentacji oraz uczestniczenie w procesach zakupowych i postępowaniach przetargowych organizowanych na potrzeby MPW;
  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury informatycznej;
  • Dokumentowanie pracy własnej zgodnie obowiązującymi w MPW procedurami oraz praktykami ITIL;

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w administracji i zarządzaniu lokalną siecią komputerową L2/L3 oraz IPS/IDS;
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w administracji i zarządzaniu serwerami Windows 2008/2012/2016), w tym Active Directory; DHCP, DNS, IIS, MSSQL, CA, HyperV, FailoverClustering, Usługi Terminalowe (AppV);
  • Podstawowej umiejętności administracji urządzeniami iSCSI oraz FC tj. macierzami dyskowymi, bibliotekami taśmowymi, etc;
  • Praktyczna znajomość administracji i utrzymaniu fizycznych urządzeń infrastruktury IT wysokiej dostępności;
  • Automatyzacja rutynowych czynności administracyjnych za pomocą skryptów i narządzi wspomagających;
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego systemu do zapewniania kopii zapasowych (mile widziana znajomość systemu Symantec Backup Exec oraz Veeam);
  • Umiejętność i doświadczenie w kwestiach związanych ze zbiorową administracją stacjami roboczymi opartymi o systemy Windows 7, Windows 10;
  • Doświadczenie w administracji i utrzymaniu serwerowej oraz biznesowej infrastruktury aplikacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy z użytkownikiem końcowym;
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej jak i w zespole;
  • Rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i dyspozycyjność,
  • Przedstawienie informacji o projektach wdrożeniowych, w jakich kandydat uczestniczył z uwzględnieniem roli i poziomu zaangażowania.

Mile widziane:

  • Ukończone dyplomami szkolenia i ścieżki certyfikującej potwierdzające wymagane kompetencje;
  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń multimedialnych audio-video typu projektor, nagłośnienie, itp.;
  • Doświadczenie w konfiguracji i obsłudze urządzeń peryferyjnych: skaner, drukarka, telefon, smartfon;
  • Gotowość do sporadycznej pracy poza standardowymi godzinami;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych instytucji Muzealnych w Polsce;
  • ciekawa praca umożliwiająca rozwój zawodowy i zdobycie bogatego doświadczenia;
  • udział w ciekawych projektach związanych z cyklem życia i rozwojem instytucji;
  • pracę w młodym i ambitnym zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 15.02.2019 r. na adres:
Muzeum Powstania Warszawskiego
ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa,
z dopiskiem „Informatyk”
lub e-mailem: kadry@1944.pl

Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Wymagane dokumenty:

  1. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach – wymagane, jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
  2. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum – oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum przez okres 1 roku od momentu rozstrzygnięcia procesu obecnej rekrutacji.

Oświadczenia, o których mowa mogą być zawarte w CV w następujący sposób:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum Powstania Warszawskiego przez okres 1 roku od momentu rozstrzygnięcia procesu obecnej rekrutacji.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

ZOBACZ ARCHIWALNE OGŁOSZENIA

Kontakt: Dział Kadr
ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa
kadry@1944.pl

Osoba odpowiedzialna: Izabella Surmiak

Data wytworzenia: 05.08.2016

Opublikował w BIP: Beata Henclewska-Kamińska

Data opublikowania: 11.01.2019