Rejestracja na lekcje muzealne na rok szkolny 2021/2022

edukacja

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej oferty lekcji stacjonarnych i online dla szkół.

Od 6 września 2021 rozpoczynamy zapisy na stacjonarne lekcje muzealne, które musieliśmy zawiesić na czas epidemii koronawirusa. Nowe lekcje są prowadzone w stosownym reżymie sanitarnym. Przejście przez ekspozycję odbywa się w grupach do 15 osób. Dlatego przy klasach I-VI SP wymagana jest obecność jednego opiekuna na 15 uczniów. Lekcje dla klas powyżej tej liczby zaczynamy wspólnym wstępem, a przy pokazywaniu ekspozycji dzielimy je na dwie grupy. Zajęcia prowadzimy w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 10.15 i 12.15 dla klas I-VI SP oraz w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 9.15, 11.15 i 13.15 dla klas starszych SP i szkół ponadpodstawowych. Więcej informacji tutaj >

Zgłoszenia przyjmujemy na pierwsze półrocze w bieżącym roku szkolnym poprzez formularz rezerwacji na stronie internetowej Muzeum. 

Czas trwania: lekcje dla klas I-IV trwają około 1 godziny, dla klas starszych – około 1,5 godziny zegarowej.

Koszt lekcji: 150 zł (dla grup do 15 osób) i 300 zł (dla grup powyżej 15 osób). 

Limit uczestników: do 30 osób (przyjmujemy jedną klasę na jedną lekcję)

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty lekcji online. Metodą wiodącą jest wykład lub pogadanka wraz z pokazem za pośrednictwem programu Microsoft Teams. Podczas zajęć wykorzystywane są różne narzędzia i materiały dydaktyczne: prezentacja multimedialna, film z pokazaniem fragmentów ekspozycji naszego Muzeum, eksponaty i rekwizyty muzealne, karty pracy i inne. Więcej informacji tutaj >

Zgłoszenia przyjmujemy na pierwsze półrocze w bieżącym roku szkolnym poprzez formularz rezerwacji na stronie internetowej Muzeum.  

  • Czas trwania: ok. 40 minut 
  • Koszt: 150 zł 
  • Limit uczestników: do 30 osób (przyjmujemy jedną klasę na jedną lekcję)

 

Uwaga: Z powodu dużej ilości zgłoszeń rejestracja na lekcje muzealne na pierwszy semestr roku szkolnego 2021/2022 została zamknięta.

 

 

Zobacz także

Nasz newsletter