Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii

12.12

W ramach cyklu zapraszamy Państwa do Muzeum Powstania Warszawskiego na spotkania z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami. W ich trakcie postaramy się namówić naszych gości, aby oprócz swoich ikonicznych, powszechnie znanych prac zaprezentowali również te, które prywatnie uważają za najistotniejsze w swoim dorobku.

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Decydujący moment - spotkania z mistrzami polskiej fotografii.

W trakcie spotkań namawiamy naszych gości, aby oprócz swoich ikonicznych, powszechnie znanych prac zaprezentowali również te, które prywatnie uważają za najistotniejsze w swoim dorobku.

Na ostatnim w tym roku spotkaniu, naszym gościem będzie Kacper Kowalski - zdobywca licznych nagród, w tym wielokrotnie w konkursach World Press Photo i Picture of the Year International POYi, specjalizujący się w fotografowaniu krajobrazów z lotu ptaka. Jego prace były wystawiane kilkaset razy na wystawach zbiorowych i indywidualnych na całym świecie, a książki fotograficzne zdobywały i były nominowane do najbardziej prestiżowych nagród.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie 12.12.2023, godz. 18.00.

Spotkanie odbędzie się w Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wstęp wolny po rejestracji: spotkanie@1944.pl

Zobacz także

Nasz newsletter