Drzewko wolności

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w akcji „DRZEWKO WOLNOŚCI”. Wszystkie dzieci odwiedzające tego dnia Salę Małego Powstańca w godzinach 11.00-16.00 będą mogły wykonać tabliczkę identyfikacyjną...

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy rodziny z dziećmi do wzięcia udziału w akcji „DRZEWKO WOLNOŚCI”. Wszystkie dzieci odwiedzające tego dnia Salę Małego Powstańca w godzinach 11.00-16.00 będą mogły odebrać sadzonkę małego dębu oraz wykonać tabliczkę identyfikacyjną drzewka ze swoim imieniem.

O godzinie 12.00 odbędzie się uroczyste zasadzenie drzewka w muzealnym Parku Wolności. Zgromadzone dzieci dowiedzą się jak prawidłowo posadzić roślinę i jak o nią dbać. Leśnicy opowiedzą też o tym dlaczego polskie lasy były tak ważne w naszej historii.

Przesłane przez uczestników akcji zdjęcia zasadzonego w swojej okolicy „DRZEWKA WOLNOŚCI” będą udostępniane na fanpage’u Muzeum Powstania Warszawskiego.


Warsztaty odbędą się w MPW w dniu 11.11.2015 w godzinach 11.00-16.00. Regulamin wydarzenia dostępny w czasie akcji. Liczba drzewek ograniczona wstęp na warsztaty w cenie biletu do Muzeum.

Zobacz także

Nasz newsletter