Gra miejska "Okruchy Poezji".

Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego, 16 kwietnia 2010 organizuje grę miejską "Okruchy poezji" w ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Będzie to akcja zamykająca instalację...

Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego, 23 kwietnia 2010 roku organizuje grę miejską "Okruchy poezji" w ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Będzie to akcja zamykająca instalację poetycką pt.”Ogrody poezji”, którą otworzymy w ogrodzie 12 kwietnia 2010 w godzinach popołudniowych. 19 kwietnia między 16:00 a 18:00 będzie otwarty punkt bookcrossingu –wymiana tomików z poezją- w dolnym ogrodzie BUW.

W ramach gry miejskiej „Okruchy poezji” 23 kwietnia 2010 r. zapraszamy na niezwykłą podróż w świat współczesnej poezji (twórców bardzo znanych i młodych talentów). Na poszukiwaczy ukrytych "okruchów" poezji czeka detektywistyczna podróż w głąb tajemniczego ogrodu i… samego siebie. Atrakcyjne nagrody na finał gry ufundowało m.in. Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo a5 i Teatr Na Woli.

UWAGA: Udział w grze mogą wziąć osoby, które rejestrując się drogą mailową otrzymają potwierdzenie wpisania na listę uczestników. Rejestracja (od 21 kwietnia do wyczerpania puli miejsc) wyłącznie mailowa pod adresem, który zosta w Aktualnościach na stronie www.1944.pl na 2 dni przed grą. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja trwa do 23 kwietnia, do godz. 15.00, pod adresem gry-iss@1944.pl


Należy wziąć ze sobą długopis. Warto także zwykłą latarkę. Mile widziane zgłaszanie na grę grup uczestników między 3 a 5 osób. Osoby zapisane pojedynczo będą łączone w większe 3-5 osobowe grupy, aby latarek UV, które będziemy wypożyczać wystarczyło dla wszystkich.

Start gry: 23 kwietnia (piątek): 20:00, Finał 22:00


Miejsce: ogród BUW
Współorganizator: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
Partnerzy: Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo a5, Teatr Na Woli.

Zobacz także

Nasz newsletter