IV Koncert Niepodległości.

Serdecznie zapraszamy na IV Koncert Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2012 roku o godz. 20.00 w Sali pod Liberatorem Muzeum Powstania Warszawskiego. Tematem koncertu jest udział mniejszości narodowych i wyznaniowych...

Serdecznie zapraszamy na IV Koncert Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada 2012 roku o godz. 20.00 w Sali pod Liberatorem Muzeum Powstania Warszawskiego. Tematem koncertu jest udział mniejszości narodowych i wyznaniowych oraz cudzoziemców w walce o niepodległość Rzeczypospolitej. Opowiemy o patriotyzmie Polaków z wyboru oraz historii rodów, które związały się z Rzeczpospolitą na wiele pokoleń.

Pokażemy niezwykłość Polski Jagiellonów, kraju wielu kultur i narodowości, gdzie pokojowo współistniały największe religie świata. Koncert Niepodległości tradycyjnie już gości w Muzeum Powstania Warszawskiego, upamiętniającego zryw niepodległościowy, w którym jak się szacuje, wzięło udział po stronie polskiej nawet 18 różnych narodowości.

W koncercie wystąpi ponad 20 artystów, m.in. Ola Turkiewicz, Marek Bałata, Zespół „Dziczka” a także wirtuoz skrzypiec z Toronto Vasyl Popadiuk oraz grający na duduku Tigran Aleksanyan z Londynu. Całość poprowadzi aktor Wojciech Malajkat.

WEJŚCIÓWKI DO ODEBRANIA W KASIE MPW OD 5 LISTOPADA.

Szczegóły na www.koncertniepodleglosci.pl >

Z powodu prób przed koncertem w sobotę 10 listopada, Muzeum Powstania Warszawskiego będzie czynne do godz. 17.00.


Zobacz także

Nasz newsletter