Konkurs filmowy #63sekundy

„Co niewidoczne, a jednak ważne” to hasło tegorocznej, dziewiątej edycji konkursu filmowego #63sekundy organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Główną nagrodą jest 10 000 zł oraz udział w finałowej gali Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie.

Masz 15–22 lata? Opowiedz nam w 63-sekundowym filmie o tym, co jest istotne w Twoim życiu, a czego nie widać gołym okiem. Przeszłość i historia czy spojrzenie w przyszłość? Świat wartości? Obawy czy nadzieje?

 
Poznaj szczegóły

„Co niewidoczne, a jednak ważne" - czy dla Ciebie to przyjaźń, miłość, wolność? Żyjemy w czasach, w których dużo miejsca zajmują rzeczy materialne i świat wirtualny. A może jednak najważniejsze dla Ciebie są relacje i wartości, które wyznajesz?


80 lat temu Powstańcy Warszawscy, wtedy Twoi rówieśnicy, walczyli o swoją wolność i przyszłość. Dokonywali niemożliwego, kierując się sercem, honorem, sumieniem i marzeniami. A dla Ciebie co jest tym wszystkim, czego nie widać, a co nadaje sens Twojemu życiu? 

Proste zasady


Krok 1: Wymyśl swoją interpretację tematu „Co niewidoczne, a jednak ważne”;
Krok 2: Nagraj dowolną techniką 63-sekundowy film;
Krok 3: Wypełnij formularz zgłoszeniowy i poznaj regulamin konkursu
Krok 4: Wyślij zgłoszenie i wygrywaj nagrody!

W razie pytań, skontaktuj się z nami: 63sekundy@1944.pl 

 

$$$ Nagrody $$$
Laureaci konkursu #63sekundy otrzymają nagrody finansowe: I miejsce: 10 000 zł; II miejsce 2000 zł; III miejsce 1000 zł. Nagrody dla finalistów zostaną przyznane podczas gali finałowej Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA w Krakowie.


 @zetkacper / ambasador #63

 

"Od kilku lat działam w Internecie tworząc profil o charakterze humorystycznym i widzę jak młodzi ludzie potrafią być kreatywni. Zaskakuje mnie to każdego dnia. Dlatego zachęcam Was wszystkich do wzięcia udziału w konkursie bo widzę, że świetnie sobie poradzicie. Czerwony dywan czeka na Ciebie!" - zetkacper, Kacper Zembrzucki 

 

Jury konkursu #63sekundy

 

 

Zobacz zgłoszone praceChcesz obejrzeć prace konkursowe swoich rówieśników? A może wysłałeś do nas swój film i teraz chciałbyś się nim podzielić z bliskimi? Na naszym kanale na YouTube znajdziesz prace nadesłane w tegorocznej edycji. Przyjemnego oglądania :)

⬇ Shortsy z poradami ⬇

 Dowiedz się jak zrobić dobrej jakości film mając do dyspozycji tylko smartfona! Adrian Kilar - twórca internetowy, autor kanału „Mówi kamera” na YouTube - specjalnie dla Ciebie przygotował kilka shortsów z praktycznymi poradami. Adrian pokaże także aplikacje wspierane przez sztuczną inteligencję. Zajrzyj na naszego Youtuba i TikToka >
#63sekundy wspierają:

 

Zobacz także

Nasz newsletter