Nawigacyjny Rajd Rowerowy 2012.

Zapraszamy na Nawigacyjny Rajd Rowerowy 2012! To połączenie gry miejskiej, łamigłówki i wycieczki rowerowej. Idealny sposób na majowe popołudnia i weekendy! Trasa rajdu ma około 10 km, więc w zależności od swoich możliwości...

Zapraszamy na Nawigacyjny Rajd Rowerowy 2012! To połączenie gry miejskiej, łamigłówki i wycieczki rowerowej. Idealny sposób na majowe popołudnia i weekendy! Trasa rajdu ma około 10 km, więc w zależności od swoich możliwości i chęci, można ją podzielić na części, bądź zrealizować w całości. Czas przejazdu zależy wyłącznie od uczestników – można to zrobić w ciągu 1,5 godziny, jak również w ciągu kilku godzin czy nawet dni. Rajd został napisany z myślą o osobach jadących indywidualnie, jak również rodzinach czy grupach przyjaciół, które realizując zadania rajdu chcą miło spędzić ze sobą czas, poznając zakamarki Saskiej Kępy, które na co dzień omijamy.

Na trasie „Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego” czeka 21 pytań. Rajd może być realizowany w ciągu dnia, jak również nocą – wszystkie odpowiedzi na pytania można znaleźć podejmując rajd o dowolnej porze dnia i nocy. Na realizację rajdu jest miesiąc, więc można rozłożyć całą trasę przejazdu na etapy albo w dowolnym momencie powrócić do pytań, na które nie udało się znaleźć odpowiedzi– w ten sposób zwiększa się szansa na zrealizowanie wszystkich zadań rajdu i zdobycia głównej nagrody.

Dodatkowym kryterium w wyborze zwycięzcy każdej edycji będzie zdjęcie na temat „Warszawskie Klimaty Rowerowe”. Zdjęcia będą oceniane przez odwiedzających naszą stronę na facebook’u: ilość oddanych głosów decyduje o przyznaniu nagrody.

Szczegóły - regulamin, zasady gry, karta pytań - na: www.rajd.1944.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w nawigacyjnym rajdzie rowerowym:

wybierz odpowiedni dla Ciebie termin,
możesz pojechać sam lub dobierz towarzyszy, z którymi chcesz jechać i odkryj ciekawe miejsca Saskiej Kępy,
pobierz materiały ze strony internetowej, wydrukuj i zabierz ze sobą,
szukaj odpowiedzi na zadane przez nas pytania,
fotografuj wskazane miejsca
wyślij kartę odpowiedzi,
zdobądź najwięcej punktów i nagrodę.

Nagrody:

III miejsce: LICZNIK ROWEROWY oraz wydawnictwa Muzeum Powstania Warszawskiego: 2 mapy („Archimapa 20-lecie międzywojenne” oraz „Archimapa Socrealizm) + 2 płyty CD (L.U.C.: „Warsaw WAR|SAW Zrozumieć Polskę” oraz „WAWA.2010.pl”);

II miejsce: ZAPIĘCIE ROWEROWE oraz wydawnictwa Muzeum Powstania Warszawskiego: „Przewodnik po warszawskich blokowiskach” + 2 płyty CD (L.U.C.: „Warsaw WAR|SAW Zrozumieć Polskę” oraz „WAWA.2010.pl”);

I miejsce: SAKWA ROWEROWA oraz wydawnictwa Muzeum Powstania Warszawskiego: torba zaprojektowana przez Wilhelma Sasnala + 2 płyty CD (L.U.C.: „Warsaw WAR|SAW Zrozumieć Polskę” oraz „WAWA.2010.pl”).

Wyniki zostaną ogłoszone 21 czerwca 2012 roku, na stronie Muzeum Powstania Warszawskiego www.1944.pl o godzinie 12.00. Wręczenie nagród nastąpi 26 czerwca 2012, w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Sponsorem Nawigacyjnego Rajdy Rowerowego są Rowerowe Klimaty:

Zobacz także

Nasz newsletter