Portrety miasta, czyli fotografuj, nie pstrykaj

26.11

Interesujesz się fotografią uliczną? Chcesz spróbować swoich sił podczas sesji portretowej w profesjonalnym studiu? Zapraszamy na zimową edycję cyklu poświęconego fotografii oraz historii Warszawy podczas II wojny światowej.

W trakcie trzech kolejnych spotkań (26.01., 08.03., 22.03.) porozmawiamy o streetphoto, fotografii portretowej i fotografach działających podczas okupacji oraz Powstania Warszawskiego. W części warsztatowej prowadzonej przez znanego polskiego artystę fotografika, członka ZPAF, Zbigniewa Furmana, uczestnicy samodzielnie wykonają zdjęcia, które następnie wezmą udział w konkursie z nagrodami. Jedno ze spotkań odbędzie się w siedzibie partnera cyklu, salonie Sigma ProCentrum. W jego trakcie, podczas sesji zdjęciowej z modelką, będzie można wypróbować najnowszy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy oferowany przez tą sieć.

Zajęcia są przeznaczone dla osób fotografujących przy użyciu manualnych nastaw i posiadających aparaty z wymienną optyką.

MPW, Biblioteka oraz Salon Sigma ProCentrum,

Udział po rejestracji (liczba miejsc ograniczona, podczas rezerwacji należy podać typ posiadanego aparatu): foto@1944.pl

 

Fot. Andrzej Bargiełowski „Stańczyk”, Muzeum Powstania Warszawskiego

Zobacz także

Nasz newsletter