Tajne komplety

Pracownia Konserwacji Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza studentów i absolwentów uczelni artystycznych do wzięcia udziału w projekcie wydawniczym “tajne komplety”. Czas trwania projektu: październik 2015 - czerwiec 2016...

Pracownia Konserwacji Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza studentów i absolwentów uczelni artystycznych do wzięcia udziału w projekcie wydawniczym “tajne komplety”.

czas trwania projektu: październik 2015 - czerwiec 2016
cel projektu: powstanie niskonakładowego wydawnictwa artystycznego
godziny warsztatów: środa g. 12.00-18.00
miejsce warsztatów: Pracownia Konserwacji, budynek C

Uczestnictwo w projekcie jest nieodpłatne nabór do dwóch grup uczestników:

ETAP I

Zaproszeni do projektu studenci i absolwenci uczelni artystycznych zostaną wybrani na podstawie nadesłanych portfolio. Zadaniem każdego uczestnika będzie indywidualna praca koncepcyjna nad zawartością książki, którą konsultować będziemy w całej grupie, oraz ostateczne przygotowanie materiału do druku. Uczestnicy projektu mogą posługiwać się różnymi mediami - może to być RYSUNEK, GRAFIKA, GRAFIKA 3D, FOTOGRAFIA, WIDEO, DŹWIĘK. Wszystkie wymienione elementy muszą zostać jednak ujęte w formie książki.

ETAP II

Gotowy projekt zostanie wydrukowany w nakładzie 100 egzemplarzy, a następnie ręcznie uszyty i oprawiony przez uczestników warsztatów. Będzie to specjalna edycja numerowanych egzemplarzy.

Zgłoszenia oraz portfolio prosimy przesyłać mailem na adres: matosek.p@gmail.com > z dopiskiem ETAP I lub ETAP II do 9.10.2015r.

Kontakt telefoniczny w godzinach 9.00-16.00 - 22 539-79-27 lub 54

Zobacz także

Nasz newsletter