Na Placu zabaw „Warszawa Przedwojenna Dla Dzieci” na skwerze Hoovera najmłodsi poznali już przedwojenne gry i zabawy, usłyszeli przedwojenne bajki czytane przez ulubionych aktorów, nauczyli się już nowoczesnych technik dekoracyjnych
Na Placu zabaw „Warszawa Przedwojenna Dla Dzieci” na skwerze Hoovera najmłodsi poznali już przedwojenne gry i zabawy, usłyszeli przedwojenne bajki czytane przez ulubionych aktorów, nauczyli się już nowoczesnych technik dekoracyjnych stencil
i decoupage.
.
Kolejną umiejętnością, jaką zdobędą będzie składanie ORIGAMI. Jest to stara wschodnia sztuka tworzenia figurek z papieru (bez nacinania go i klejenia).
Nasi mali goście będą poznawać sposoby ubierania się przed wojną przez tworzenie strojów sprzed lat na kartonowych postaciach.
Wspólnie wykonamy panoramę miasta budując i dekorując nowe domki dowolnymi technikami plastycznymi.
Nad dobrą zabawą połączoną ze zdobywaniem kolejnych zdolności czuwać będą instruktorzy z GALERII ROMANTYCZNIE.COM oraz STREFY DZIECI.
Serdecznie zapraszamy 24 sierpnia w godzinach 12:00 -14:00
i 25 sierpnia od godziny 18:00-20:00.
Wstęp wolny.