Wirtualne Muzeum

Od dziś Muzeum Powstania Warszawskiego można zwiedzać …wirtualnie! W wirtualnym Muzeum prezentujemy wybrane fragmenty całego projektu, w tym Wirtualny Mur Pamięci z 10 tysiącami nazwisk Powstańców, którzy zginęli w boju, kalendarium P

Od dziś Muzeum Powstania Warszawskiego można zwiedzać …wirtualnie! W wirtualnym Muzeum prezentujemy wybrane fragmenty całego projektu, w tym Wirtualny Mur Pamięci z 10 tysiącami nazwisk Powstańców, którzy zginęli w boju, kalendarium Powstania spisane w formie kartek z kalendarza, inne obiekty takie jak sylwetki dowódców, zdjęcia i filmy z ekspozycji Muzeum – wszystkie opatrzone ciekawym komentarzem historycznym. .
Już w październiku, na zakończenie obchodów, zamierzamy odsłonić eksponaty i wnętrza naszej ekspozycji wykonane w technice 3D, która zapewni zwiedzającym klimat bardzo podobny do rzeczywistego. Chcemy, aby projekt „Wirtualne Muzeum” był kreowany przez wszystkich, którym temat Powstania Warszawskiego jest bliski. Zachęcamy do uczestnictwa we współkreowaniu tego projektu i do dyskusji na naszym forum internetowym. Projekt ruszył dzięki Fundacja Grupy TP.

Zobacz także

Nasz newsletter