XVI NAWIGACYJNY RAJD ROWEROWY „AMERYKA NAD WISŁĄ”

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Stolicy. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko pobrać materiały, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy lipca.

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Stolicy. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz, kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko pobrać materiały, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy sierpnia.

W ramach amerykańskiego tygodnia w Fotoplastikonie Warszawskim, zapraszamy na specjalną edycję Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego. Zobacz amerykańskie miejsca w Warszawie, poznaj budynki i pomniki związane z historią relacji polsko-amerykańskich, a także odkryj amerykańskich patronów w MSI. Prawie 20 kilometrowa trasa przez Żoliborz, Śródmieście i Pragę Południe poprowadzona została w większości z wykorzystaniem niedawno powstałej infrastruktury rowerowej, dzięki czemu pokażemy wam jak bezpiecznie można pokonać Warszawę na 2 kółkach, bo co jak co, ale rowerowo to już u nas naprawdę AMERYKA!!!

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie pobrać materiały.

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie zarejestrować się na stronie https://www.1944.pl/rejestracja i pobrać materiały. Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać na adres: rajd@1944.pl, lub adres: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „RAJD ROWEROWY” do 15 sierpnia 2022 – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie. Zapraszamy!

Przed pobraniem materiałów zapoznaj się z REGULAMINEM >

Następnie zarejestruj się do rajdu REJESTRACJA >

POBIERZ WPROWADZENIE, KARTĘ RAJDU, KARTĘ PYTAŃ I ZDJĘCIA >

Zobacz także

Nasz newsletter