Zbiórka pieniędzy na rzecz budowy i renowacji powstańczych mogił.

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zbiórce publicznej na rzecz budowy i renowacji miejsc pamięci oraz mogił powstańczych...

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zbiórce publicznej na rzecz budowy i renowacji miejsc pamięci oraz mogił powstańczych. Kwestę będziemy prowadzić 27 października oraz w dniach 1 – 3 listopada 2013 r. W Dzień Wszystkich Świętych wolontariusze będą kwestować na warszawskich nekropoliach. Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się do tej pory zebrać ponad 45 tysięcy złotych! Zbiórka potrwa do końca 2013 roku.

Zbiórkę można także wesprzeć wpłacając pieniądze na specjalne konto: 26 1060 0076 0000 3310 0019 6191 – BANK BPH SA oraz wrzucając pieniądze do stacjonarnych skarbon na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zbiórka w okolicach Dnia Wszystkich Świętych jest częścią akcji pozyskiwania funduszy na budowę i renowację powstańczych mogił i miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, które od 9 lat organizuje Muzeum Powstania Warszawskiego. Pieniądze, które uda nam się zebrać zostaną przeznaczone na budowę i renowację mogił powstańczych oraz miejsc pamięci Powstania Warszawskiego. 

Zobacz także

Nasz newsletter