Zdarzyło się w '44. Wspomnienie o gen. Stanisławie Nałęcz - Komornickim, ps. Nałęcz.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Zdarzyło się w '44". Wspominać będziemy gen. Stanisława Nałęcz-Komornickiego, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej 10.04.2010 r...

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Zdarzyło się w '44". Wspominać będziemy gen. Stanisława Nałęcz-Komornickiego, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej 10.04.2010 r. W czasie spotkania zostaną pokazane fragmenty wywiadów. 13 MAJA, godz. 18.00, Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego, wstęp wolny.

Już 27 maja zapraszamy na kolejne spotkanie pt. "Ron Jeffery - Anglik w służbie AK". Gościem będzie Maria Worowska ps. Rysia i Władysław Degler ps. Yar, uczestnicy Powstania Warszawskiego. Po dyskusji odbędzie się pokaz filmu "Zdrada" w reż. J. Andersona. 27 MAJA, godz. 18.00, Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego. WSTĘP WOLNY.

"Zdarzyło się w '44" to szansa na poznanie świadków historii, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie. Na spotkaniach goście mają niepowtarzalną okazję poznać ciekawych ludzi, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami z okresu II wojny światowej. Nie zanie też okazji do wzięcia udziału w dyskusji wzbogaconej materiałami fotograficznymi i filmowymi.

Zobacz także

Nasz newsletter