„Korzenie pamięci”. Ankieta członka rodziny Powstańca Warszawskiego

wypełnij on-line

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w inicjatywie, która sprawi, że pamięć o Powstańcach Warszawskich stanie się prawdziwie żywa. Wypełnienie ankiety pozwoli nam włączyć Państwa do społeczności “Korzenie Pamięci”.

„Korzenie Pamięci” to szereg inicjatyw, których celem jest budowanie pamięci o Powstańcach Warszawskich, m.in. rozmowy z potomkami Powstańców, cykliczne akcje odsłaniania tablic przy drzewach upamiętniających Powstańców, zaproszenie do udziału w obchodach rocznic Powstania Warszawskiego.

Zaproszenie kierujemy do dzieci, wnuków, prawnuków i krewnych Powstańców. To dla nas bardzo ważne, by usłyszeć również Państwa historie, wspomnienia, opowieści o tym, jak w Was i Waszych rodzinach zmaterializowało się marzenie o życiu w wolnym kraju. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: korzeniepamieci@1944.pl 

„Pytania do członka rodziny” w poniższej ankiecie zostały opracowane na przykładzie relacji dziadkowie – wnukowie. W przypadku innych relacji rodzinnych z Powstańcem prosimy w odpowiedzi wpisać właściwą formę.

Dane Powstańca Warszawskiego
Stopień pokrewieństwa z Powstańcem Warszawskim
Pytania do członka rodziny
Z jakiego powodu chcesz wziąć udział w projekcie „Korzenie pamięci”?
Jakie są Twoje oczekiwania związane z udziałem w projekcie?
Obszary zainteresowania
Dane kontaktowe członka rodziny Powstańca
Uzupełnienie niektórych poniższych pól, tj. e-mail, telefon komórkowy, telefon stacjonarny, adres korespondencyjny, nie jest obligatoryjne. Prosimy o podanie wyłącznie tych danych, które stanowić będą dla Pani/Pana dogodną formę kontaktu.
Poprzez wypełnienie niniejszego formularza, wpisanie niezbędnych danych oraz wysłanie zgło- szenia do Muzeum Powstania Warszawskiego, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/ Pana danych osobowych przez Muzeum Powstania Warszawskiego z siedzibą w Warszawie, w celu przyjmowania i weryfikacji zgłoszeń do projektu „Korzenie pamięci” organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

Istnieje również możliwość wypełnienia ankiety w pliku PDF. W tym celu prosimy o pobranie poniższych plików, a następnie ich wydrukowanie, wypełnienie i przesłanie do Muzeum Powstania Warszawskiego w wersji elektronicznej na adres: korzeniepamieci@1944.pl

lub listownie na adres:

Muzeum Powstania Warszawskiego
ul. Grzybowska 79,
00-844 Warszawa

z dopiskiem: „Korzenie pamięci”

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu pod adresem: korzeniepamieci@1944.pl 

 

POBIERZ ANKIETĘ DLA CÓRKI/SYNA POWSTAŃCA 

POBIERZ ANKIETĘ DLA WNUCZKI/WNUKA POWSTAŃCA

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgoda przedstawiciela ustawowego na udział osoby niepełnoletniej w projekcie „Korzenie pamięci" 

Zobacz także

Nasz newsletter