Paryż 1945 rok. W środku Czesław Małecki „Szarek”, pierwszy z prawej stoi Tadeusz Dolata "Zych". Fot. ze zbiorów rodzinnych p. Anne Eden, córki Czesława Małeckiego.
Cynkowy nieśmiertelnik ze Stalagu X B Sandbostel (połowa) z numerem jenieckim 222564.
Należący do Czesława Małeckiego nieśmiertelnik Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie
Legitymacja Odznaki Pamiątkowej Armii Krajowej
Z lewej należąca do Czesława Małeckiego Oznaka Rozpoznawcza 1 Dywizji Pancernej Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Po prawej Odznaka Szkoły Podchorążych Piechoty i Kawalerii Zmotoryzowanej.
Należący do Czesława Małeckiego Medal za Wojnę 1939-1945 (ang. War Medal 1939-1945). Na awersie medalu umieszczony został lewy profil w koronie króla Jerzego VI z opisem "GEORGIVS VI D: BR: OMN: REX ET INDIAE IMP". Na rewersie widoczny lew stojący na ciele dwugłowego smoka. Na górze po prawej, w dwóch rzędach daty 1939-1945. Medal zawieszony był na wstążce o szerokości 1,25 cala (32 mm) składającej się z 7 kolorowych pasów w kolorze czerwonym, granatowym i białym.
Legitymacja odznaczeniowa Odznaki Pamiątkowej Szkoły Podchorążych Piechoty i Kawalerii Zmotoryzowanej w Wielkiej Brytanii
Legitymacja odznaczeniowa Odznaki Pamiątkowej Szkoły Podchorążych Piechoty i Kawalerii Zmotoryzowanej w Wielkiej Brytanii
Zaświadczenie o zakończeniu służby w Polskich Siłach Zbrojnych
Zaświadczenie weryfikacyjne Głównej Komisji Weryfikacyjnej AK w Londynie z dnia 17.09.1947 r.