Przepraszamy za utrudnienia
Informujemy, że 13 grudnia (środa) z powodu inwentaryzacji sklepiki muzealne będą nieczynne.
Nie będzie też możliwe wypożyczenie audioprzewodników.
Za utrudnienia przepraszamy!
W 2012 roku zbiory ikonograficzne Muzeum Powstania Warszawskiego wzbogaciły się o kolekcję ponad 1700 negatywów zdjęć wykonanych przez Władysława Toczyłowskiego. W roku 2023 zbiór ten został ponownie zdigitalizowany za pomocą bardziej zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi technicznych, dzięki czemu możemy go w całości zaprezentować w naszej muzealnej Fototece.
Nowy eksponat w Muzeum Powstania Warszawskiego! Brytyjski zasobnik typ „C” (kontener zrzutowy – Drop Container), skonstruowany specjalnie do zrzutów dla oddziałów partyzanckich, obejrzycie na wystawie stałej, pod repliką samolotu bombowego B-24 „Liberator”. Jak się znalazł w naszych zbiorach? Oto jego historia.
23 kwietnia 2024 r. w Muzeum Powstania Warszawskiego rozpocznie się 2. edycja Festiwalu Teatralnego Wolność, podczas którego zaprezentujemy najlepsze spektakle o wolności stworzone przez uczniów szkół ponadpodstawowych.
Zapraszamy na warsztaty dla dzieci w Sali Małego Powstańca
Nie pamiętam hasła Zarejestruj się
pola obowiązkowe
Nie pamiętam hasła Zaloguj się