Dzień Wszystkich Świętych - zbiórka na renowację mogił.

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zbiórce publicznej na rzecz budowy i renowacji miejsc pamięci oraz mogił powstańczych...

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w zbiórce publicznej na rzecz budowy i renowacji miejsc pamięci oraz mogił powstańczych. Kwestę będziemy prowadzić w dniach 1 – 4 listopada 2012 r. Tylko dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się do tej pory zebrać ponad 20 tysięcy złotych! Wypełnij ankietę > i wyślij ją na adres wolontariat@1944.pl Czekamy na zgłoszenia.

Zbiórkę można także wesprzeć wpłacając pieniądze na specjalne konto: 26 1060 0076 0000 3310 0019 6191 – BANK BPH SA.

Zbiórka w okolicach Dnia Wszystkich Świętych jest częścią akcji pozyskiwania funduszy na budowę i renowację powstańczych mogił i miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, które od 8 lat organizuje Muzeum Powstania Warszawskiego. Ty też możesz nam pomóc, jeżeli masz ukończone 16 lat. Zbierz grupę znajomych lub zgłoś się do nas sam, odbierz puszkę i rozpocznij zbiórkę. Pieniądze, które uda nam się zebrać zostaną przeznaczone na budowę i renowację mogił powstańczych oraz miejsc pamięci Powstania Warszawskiego 1944. Akcja trwa od 1 czerwca do 31 grudnia 2012 r.

Zobacz także

Nasz newsletter