30.10.2019

Gra muzealna „Bradl w akcji”

Odkryj z nami świat polskiego asa wywiadu – Kazimierza Leskiego! Zapraszamy na premierę 4. tomu komiksu „Bradl” połączoną z grą muzealną „Bradl w akcji”! Rozwiąż zagadki, ścigaj się z czasem, a postacie z komiksu przeprowadzą cię przez zakamarki Muzeum!

Podejmij wyzwanie i poznaj świat szpiegów działających podczas II wojny światowej. Jeśli podążysz ich tropem, odkryjesz skrywane skrzętnie tajemnice i rozwiążesz zagadkę! Po rozmowie z Autorami komiksu, Markiem Oleksickim i Tobiaszem Piątkowskim, zabierzemy Was w wyjątkową podróż do świata tajemnic i sekretów. Jeśli uda Wam się pokonać przeszkody przed innymi – czeka Was nagroda!

Do udziału w grze zapraszamy 2-6-osobowe grupy. Prosimy o rejestrację na stronie rejestracja.1944.pl  do 29 października. Udział w grze jest bezpłatny!

Spieszcie się, bo liczba osób jest ograniczona! Autorem scenariusza gry jest Karol Madaj, autor lub współautor ponad 30 kultowych gier planszowych oraz scenariuszy edukacyjnych pokoi zagadek i gier miejskich.

Plan wydarzenia:
18.00 – 18.40 – premiera tomu, rozmowa z Autorami: Tobiaszem Piątkowskim i Markiem Oleksickim
19.00 – 20.00 – gra na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego

Zobacz także


11.11.2019

Warsztaty z okazji Święta Niepodległości. Tekturowe rogatywki Wojska Polskiego

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach z okazji Narodowego Święta Niepodległości!

więcej
24.10.2019

Misja Bradla trwa! Premiera czwartego tomu serii komiksowej BRADL

W czwartym tomie opowiadającym o burzliwych losach polskiego szpiega nie brakuje dramatycznych przygód, nieoczekiwanych zwrotów akcji, uwodzicielskich superagentek oraz… szczypty poezji.

więcej
28.10.2019

Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii: Ryszard Witkowski

Po wakacyjnej przerwie wracamy z naszym cyklem poświęconym fotografii. W jego ramach chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkania z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami.

więcej
24.09.2019

Historyczna flaga Polskiego Czerwonego Krzyża przekazana do Muzeum Powstania Warszawskiego

Flagę miała przy sobie polska delegacja biorąca udział w rozmowach kapitulacyjnych Powstania Warszawskiego.

więcej