lipiec-sierpień

Lato w mieście z Muzeum Powstania Warszawskiego

Zapraszamy warszawskie i podwarszawskie szkoły podstawowe organizujące „Lato w mieście” na zajęcia edukacyjne do Muzeum Powstania Warszawskiego.

W tym roku uczestnicy podczas plenerowej lekcji historii poznają podstawowe fakty dotyczące okresu okupacji i Powstania Warszawskiego. Dzieci, wcielając się w detektywów, będą samodzielnie szukać odpowiedzi na pytania ze specjalnej karty.

W lipcu zajęcia organizowane są w godzinach 10.15 i 12.15, w sierpniu o godz. 10.15.

Zajęcia są bezpłatne, rejestracja grup oraz szczegóły pod numerami telefonów: 22 539 79 70 i 22 539 79 39. Do udziału zapraszamy szkoły podstawowe z Warszawy i okolic.

Zobacz także


75. rocznica

Program obchodów 75. rocznicy Powstania Warszawskiego

Koncert, spektakl teatralny, gra miejska, wystawy, uroczystości oficjalne – wszystko po to, by oddać cześć Powstańcom Warszawskim. Zobacz program obchodów 75. rocznicy Powstania Warszawskiego.

więcej
8 czerwca

Czerwcowy turniej gier planszowych: placówka dobrych gier

Gry planszowe kształcą spostrzegawczość i pamięć, pobudzają do myślenia, potrafią nauczyć strategii i wspólnego działania. Same zalety. Tym goręcej zapraszamy więc rodziny z dziećmi powyżej 7. roku życia do spędzenia aktywnego przedpołudnia z ciekawymi planszówkami w Muzeum Powstania Warszawskiego.

więcej
zobacz program

Nowy sezon Pokoju na lato

Już po raz piąty, wśród szklanych wieżowców i starych wolskich kamienic, na zielonej skarpie tuż przy Muzeum Powstania Warszawskiego, powstanie letni pawilon kulturalny Pokój na lato.

więcej