NAWIGACYJNY RAJD ROWEROWY „Z FOTOPLASTIKONEM W CZTERY STRONY ŚWIATA”. Część II – Kierunek Zachód, Kierunek Wschód

Z okazji 118 urodzin Fotoplastikonu Warszawskiego i 15 rocznicy działalności pod szyldem Muzeum Powstania Warszawskiego zapraszamy na Nawigacyjny Rajd Rowerowy, który z samego serca Stolicy zabierze nas w cztery strony świata. Część II. Kierunek Wschód i Kierunek Zachód to dwa ponad 40 km rajdy rowerowe, które pokażą nam nieznane zakamarki miasta, a także pozwolą odkryć niezwykłe krajobrazy jego bliższych i dalszych przedmieść.

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Stolicy i okolic. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz, kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko pobrać materiały, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy października. W ramach urodzin Fotoplastikonu Warszawskiego, zapraszamy na specjalną edycję Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego. Zobacz z nami niemal sielankowe krajobrazy tuż za granicami miasta miejsca w Warszawie, poznaj niezwykłe budynki i pomniki świadczące o bogatej przeszłości tych terenów, a także odkryj piękno przyrody, zaskakującej swoją różnorodnością niemal na każdym kilometrze trasy.

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie zarejestrować się na stronie https://www.1944.pl/rejestracja i pobrać materiały. Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać na adres: rajd@1944.pl, lub adres: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „RAJD ROWEROWY” do 31 października 2023 – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie. Zapraszamy!

Zapraszamy!

Przed pobraniem materiałów zapoznaj się z REGULAMINEM >

Następnie zarejestruj się do rajdu REJESTRACJA >

 POBIERZ WPROWADZENIE, KARTĘ RAJDU, KARTĘ PYTAŃ I ZDJĘCIA >

 

 

Zobacz także

Nasz newsletter