Nawigacyjny Rajd Rowerowy. Wszystkie kolory Targówka

1.10.2020

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Targówka. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko pobrać materiały, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do końca października.

Podczas XIII edycji Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego zapraszamy do zwiedzania Targówka. 26-kilometrowa trasa poprowadzona została przez popularne, jak i prawie nieuczęszczane rejony dzielnicy. Od przedwojennych uliczek dawnego Bródna, przez wielkie PRL-owskie blokowiska z lat 70., przemysłowe tereny Targówka Fabrycznego, aż po willowe tereny Zacisza i współczesne osiedla mieszkaniowe. Dzięki nam poznasz wszystkie oblicza tej prawobrzeżnej dzielnicy.


W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie pobrać materiały. Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać mailem do 31 października – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie.

Przed pobraniem materiałów zapoznaj się z REGULAMINEM >

POBIERZ WPROWADZENIE, KARTĘ RAJDU, KARTĘ PYTAŃ I ZDJĘCIA >

POBIERZ KARTĘ ODPOWIEDZI >


fot. Michał Zajączkowski / Muzeum Powstania Warszawskiego

Wyniki XIII edycji Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego:

Janusz Ostaszewski – 70 pkt.

Wojciech Fabiszewski – 70 pkt.

Maria Szostak – 70 pkt.

 

Adrianna Zalewska – 68 pkt.

Łukasz Witanowski – 68 pkt.

Krystian Grodzki – 68 pkt.

 

Anna Gawrońska – 65 pkt.

Zobacz także

Nasz newsletter