Otwarcie Pokoju na lato

13.05.2023

Już 13 maja otwarcie Pokoju na lato – zielonego pawilonu na skarpie przy Muzeum Powstania Warszawskiego w sercu biurowej Woli.

Oaza w środku miasta, bezpieczna przestrzeń i miejsce, do którego zapraszamy przez najbliższe cztery miesiące.

Od lat propozycją dla warszawiaków i turystów jest odpoczynek w cieniu drzew, z bogatym programem kulturalnym i rozrywkowym. W tym roku, podczas 9. edycji Pokoju na lato, nie stanie się inaczej – będą koncerty i warsztaty, leżaki pod pokojowymi lipami, a przy okazji sączenia lemoniady zaproszenie do zastanowienia się wspólnie, jak możemy mądrze, z frajdą i poczuciem sensu żyć w 2023 roku.   

W tym sezonie inicjujemy cykl Oddech w Pokoju na lato, w którym skupimy się na zadbaniu o ciało i głowę. Spotkania z psycholożką Joanną Flis, nauka prostych technik medytacyjnych pod okiem Anny Matusiak-Wekiery. Podobnie jak w poprzednich sezonach, złapiemy oddech podczas weekendowych zajęć jogi na trawie. 

Na Wielkim Otwarciu Pokoju na lato w Noc Muzeów, 13 maja 2023, o godz. 21.30 usłyszymy L.U.C. & Rebel Babel Ensemble z gościnnym udziałem Krystyny Prońko i Adiego Nowaka w warszawskiej premierze projektu Dialog 2*.

Na naszej skarpie wystąpią w tym sezonie także Błażej Król, Anieli i duet Matylda/Łukasiewicz z materiałem ze swojej wspólnej płyty. Radość słuchania dobrej muzyki dla każdego!

Do zobaczenia!

*Udział w koncercie jest jednoznaczny z akceptacją jego > REGULAMINU

 

Zobacz także

Nasz newsletter