„Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty” - gala finałowa.

20 października na Stadionie Narodowym odbył się finał II edycji międzymuzealnej gry "Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty", której motywami przewodnimi były sport i historia Warszawy. Na galę przybyło ponad pięćset osób...

20 października na Stadionie Narodowym odbył się finał II edycji międzymuzealnej gry "Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty", której motywami przewodnimi były sport i historia Warszawy. Na galę przybyło ponad pięćset osób, w tym laureaci oraz przedstawiciele Muzeum Powstania Warszawskiego, a także Banku Citi Handlowy, Domu Spotkań z Historią, Muzeum Historii Polski, Muzeum Niepodległości, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Woli i Zachęty Narodowej Galerii Sztuki, które zorganizowały tegoroczną zabawę.

Na finalistów czekała gra niespodzianka oraz uroczystość wręczenia zasłużonych nagród. Gala finałowa II edycji zabawy była również okazją do pochwalenia się siedemdziesięcioprocentowym wzrostem liczby uczestników gry, których w tym roku było ponad 1700! Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku!
 

Zobacz zdjęcia z gali finałowej >

Zobacz także

Nasz newsletter