2 maja 2019

Warsztaty plastyczne: biało-czerwone origami

Serdecznie zapraszamy dzieci na warsztaty z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

W dniu poświęconym jednemu z naszych symboli narodowych wspólnie wykonamy biało-czerwone origami z wyjątkowym znakiem z czasów konspiracji - symbolem Polski Walczącej. Zajęcia zostały przygotowane we współpracy z p. Aleksandrem Biestkiem z Polskiego Towarzystwa Origami.

2 maja, czwartek, godz. 11:00 – 16:00 (lub do wyczerpania materiałów)
Zajęcia dla dzieci w wieku 9—14 lat
Miejsce: MPW, Sala Małego Powstańca
Wstęp w ramach biletu wstępu do Muzeum.

Zobacz także


7 maja 2019

Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii. Marek Lapis

Nowy cykl Muzeum Powstania Warszawskiego poświęcony fotografii. W jego ramach będziemy zapraszali Państwa na spotkania z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami.

więcej
11-30.04

Wystawa „Powstanie Warszawskie 1944” w Gruzji

W Gruzińskim Muzeum Narodowym w Tbilisi otwarta została wystawa „Powstanie Warszawskie 1944” przygotowana przez Muzeum Powstania Warszawskiego. 11 kwietnia 2019 r. oficjalnej inauguracji dokonali David Lordkipanidze, dyrektor Gruzińskiego Muzeum Narodowego oraz Paweł Ukielski, z-ca dyrektora Muzeum Powstania Warszawskiego.

więcej
#63pl

Startuje czwarta edycja konkursu #63PL

„Czym dla ciebie jest przyjaźń?” – to hasło konkursu filmowego #63PL organizowanego po raz czwarty przez Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundację Off Camera. W tym roku ambasadorami akcji zostali Antoni Królikowski i Maurycy Popiel. Konkurs potrwa do 24 kwietnia.

więcej