Wylicytuj krzesło z autografami Apocalypticy!

9 stycznia rusza XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w Muzeum Powstania Warszawskiego, po raz trzeci, będzie działał sztab WOŚP, w którego skład wchodzi siedemdziesięciu wolontariuszy...

9 stycznia rusza XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w Muzeum Powstania Warszawskiego, po raz trzeci, będzie działał sztab WOŚP, w którego skład wchodzi  siedemdziesięciu wolontariuszy. Zbiórka odbędzie się na terenie i w okolicach Muzeum. Wszyscy chętni do wsparcia akcji będą mogli przekazać pieniądze do specjalnych puszek, z którymi będą kwestowali nasi wolontariusze. Będzie także możliwość kupienia cegiełek o wartości 10, 20, 50 i 100 zł.
 

Zapraszamy także na nasze aukcje na Allegro http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=20937542. Do licytacji internetowej Muzeum wystawiło:

ekskluzywne zwiedzaniem ekspozycji Muzeum z dyrektorem MPW

nocne zwiedzanie Muzeum z latarkami

oraz

krzesło z autografami zespołu „Apocalyptica”, z których muzycy skorzystali podczas koncertu „Pamiętamy ‘44” w Parku Wolności 27 lipca 2008 roku.


W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera środki na zakup sprzętu ratującego życie dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

 

Zobacz także

Nasz newsletter