Zabawki z dziadkowej szafki.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat wraz z rodzicami na nowy cykl warsztatów: „Zabawki z dziadkowej szafki”. Na czas spotkania Sala Małego Powstania przemieni się w manufakturę zabawek, w której każde z dzieci będzie...

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat wraz z rodzicami na nowy cykl warsztatów: „Zabawki z dziadkowej szafki”. Na czas spotkania Sala Małego Powstania przemieni się w manufakturę zabawek, w której każde z dzieci będzie mogło stworzyć swoje niepowtarzalne dzieło. Na pierwszym spotkaniu wykonamy postać, która ożyje dzięki magicznemu mechanizmowi ze sznurka.

Warsztaty będą okazją do poznania zapomnianych dziś zabawek, którymi bawili się dziadkowie i pradziadkowie współczesnych dzieci, a także zachętą do wykorzystywania przez dzieci najprostszych materiałów: takich, które każdy znaleźć może w swoim domu. Zajęcia poprowadzi Natalia Leszczyńska – aktorka i lalkarka z Fundacji Ma Fundacja.

Niedziela, 26 stycznia, godz. 11.30 i 13.30, Sala Małego Powstańca. Wstęp wolny po rejestracji: warsztatysmp@1944.pl > (w treści maila prosimy podać imię i wiek dziecka oraz wybraną godzinę warsztatów, zapisy od 20.01)


Natalia Leszczyńska - aktorka, lalkarka, opowiadaczka. Prowadzi autorską audycję w Radio Bajka, gdzie na antenie na żywo wymyśla bajki razem ze słuchaczami. Swoje badania dotyczące metodologii opowiadania i zbierania baśni prowadzi w ramach Ma Fundacji. Poszukuje na styku teatru, rytuału i sztuki akcji, która dociera do małych i dużych tak, by mówić o sprawach najważniejszych w sposób najprostszy i magiczny zarazem.

Fundacja Ma Fundacja rozpoczęła działalność w 2013 r. Działanie na rzecz ochrony dóbr kultury poprzez edukację kulturalną, oraz wspieranie i inicjowanie integracji i komunikacji środowisk twórczych jest głównym polem działalności Ma Fundacji.

Zobacz także

Nasz newsletter