Zawiszacy tacy jak My

Zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat na cykl warsztatów, będących niekonwencjonalnym spotkaniem z kombatantem. Raz w miesiącu, dzieci wykonując zadania podobne do tych zawiszackich z okresu okupacji, będą miały okazję zdobyć wiedzę o II wojnie ...

Zapraszamy dzieci w wieku 10-12 lat na cykl warsztatów, będących niekonwencjonalnym spotkaniem z kombatantem. Raz w miesiącu, dzieci wykonując zadania podobne do tych zawiszackich z okresu okupacji, będą miały okazję zdobyć wiedzę o II wojnie światowej, ćwiczyć umiejętność współpracy i dobrze się bawić. A to wszystko związane z historią konkretnych Zawiszaków – bohaterów tamtych dni, którzy będą obecni na zajęciach.
 
Jeśli chcesz spotkać się ze świadkiem historii – Zawiszakiem z Powstania Warszawskiego – przyjdź do Muzeum Powstania Warszawskiego na spotkanie „Zawiszacy tacy jak my”!

W niedzielę 28 LUTEGO, o godz. 12.00 w Sali Małego Powstańca gościem specjalnym będzie Zawiszak z okresu okupacji i Powstania Warszawskiego Tadek ps. „Topacz”, dziś prof. dr inż. Tadeusz Jarosz. Serdecznie zapraszamy!
 
 WSTĘP WOLNY po rejestracji tel. 022 539 79 70

Zobacz także

Nasz newsletter