Czym dla Ciebie jest miłość i co to znaczy kochać

do 5.02.2020

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Fotoplastikon Warszawski.

Do 5 lutego przyślij nam fotografię, na której jesteś Ty i ktoś, kogo darzysz wyjątkowym uczuciem, a otrzymasz podwójne zaproszenie na Walentynkowy wieczór do Fotoplastikonu Warszawskiego i specjalny pokaz wystawy „Ville de l'amour”. Wśród nadesłanych zdjęć jury w składzie: Łukasz Gietka i Greg Ostrowski – założyciele Instytutu Fotograficznych Technik Szlachetnych, wybierze najlepsze prace, które nagrodzimy specjalnymi upominkami.

Wyślij nam swoje zdjęcie na adres: konkurs@1944.pl, w tytule maila wpisz: Walentynki. Regulamin otrzymają Państwo mailowo. Czekamy na zgłoszenia!

Partner akcji:

 


Zdjęcie pochodzi z serwisu www.szukajwarchiwach.pl ze zbiorów Narodowego Archiwum Cyfrowego.

 

O wystawie Ville de l’amour, czyli Paryż na przedwojennej fotografii

Czy może być bardziej romantyczne miejsce na celebrowanie Święta Zakochanych niż Paryż – stolica miłości? Gdzie indziej bowiem niż na szczycie wieży Eiffla poznasz, co to znaczy zakochać się od pierwszego wejrzenia? Gdzie tak łatwo o pocałunek jak na klimatycznych uliczkach Montmartre’u i czy istnieje wierniejszy świadek uczuć niż majestatyczna katedra Notre Dame? Do tego spacer brzegiem Sekwany, stolik na Rue Saint-Denis i gwiaździsta noc nad Polami Elizejskimi. Wszystko po to, by zakochać się w tym mieście już na zawsze…

Zobacz także

Nasz newsletter