Spotkania z historią. Wrzesień 2013.

Zapraszamy opiekunów z dziećmi w wieku 6-12 lat na zajęcia do Sali Małego Powstańca. Wrześniowe spotkania będą się odbywać w ramach dwóch cyklów tematycznych: sobotnie zajęcia poświęcimy konspiracji i Małemu Sabotażowi...

Zapraszamy opiekunów z dziećmi w wieku 6-12 lat na zajęcia do Sali Małego Powstańca. Wrześniowe spotkania będą się odbywać w ramach dwóch cyklów tematycznych: sobotnie zajęcia poświęcimy konspiracji i Małemu Sabotażowi, a niedzielne Polsce Walczącej i innym symbolom Polskiego Państwa Podziemnego.

W niedziele 1, 8, 15, 22, 29 września, godzina 12.00, „Polska Walcząca i inne symbole” dla dzieci w wieku 6-10 lat W soboty 7,14,21, 28 września, godzina 12.00, „Konspiracja. Mały Sabotaż” dla dzieci w wieku 11-12 lat. UWAGA! 1 września dodatkowo opowiemy szerzej o obronie Warszawy we wrześniu 1939.

Spotkania z historią to rodzinne zajęcia, podczas których najmłodsi goście Muzeum Powstania Warszawskiego poznają historię rówieśników z 1944 roku. W Sali Małego Powstańca rodzice dowiedzą się, które fragmenty muzealnej ekspozycji mogą pokazać swoim pociechom, a instruktorzy, poprzez gry i zabawy, zapoznają dzieci z najciekawszymi dla niech miejscami Muzeum. Wstęp w cenie biletu.

Zobacz także

Nasz newsletter