XIV Nawigacyjny Rajd Rowerowy: dzielnica nieoczywista – Białołęka

14.06-31.07

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Białołęki. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy lipca.

Podczas XIV edycji Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego zapraszamy do zwiedzania Białołęki- najprężniej rozwijającej się dzielnicy prawobrzeżnej Warszawy. 40- kilometrowa trasa poprowadzona została tak, aby obalić stereotyp dzielnicy-sypialni i pokazać mniej znane, często zaskakujące oblicza Białołęki. Gdzie jest warszawski most miłości i jaki ptak opanował dzielnicę?  Co ma wspólnego Prymas z Choszczówką i jaki jest najbardziej strzeżony adres tej części stolicy?  Na te i wiele innych pytań, uczestnicy poznają odpowiedzi w tegorocznej edycji NRR. Willowe obszary Choszczówki, wspaniałe tereny rekreacyjne nad Wisłą, leśne tereny Białołęki Dworskiej, malownicza ścieżka wzdłuż kanału Żerańskiego, ale spokojnie… bloki też będą! Białołęka zaprasza!

W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie zarejestrować się na stronie https://www.1944.pl/rejestracja i pobrać materiały. Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać na adres: rajd@1944.pl, lub adres: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „RAJD ROWEROWY” do 31 lipca 2021 – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie. No i na koniec przypominamy, aby w trakcie rajdu na trasie pamiętać o przestrzeganiu wytycznych sanitarno-epidemiologicznych wskazanych w aktualnych rozporządzeniach Ministerstwa Zdrowia.  Zapraszamy! 

Przed pobraniem materiałów zapoznaj się z REGULAMINEM >

Następnie zarejestruj się do rajdu REJESTRACJA >

POBIERZ WPROWADZENIE, KARTĘ RAJDU, KARTĘ PYTAŃ I ZDJĘCIA >

Zobacz także

Nasz newsletter