Zwiedzaj muzeum z nowym przewodnikiem audio!

aplikacja

Nowe zasady funkcjonowania instytucji kultury spowodowały zmianę trasy zwiedzania, którą będzie można przejść z nowym przewodnikiem audio.

Muzeum przygotowało nową ścieżkę audio, z której można będzie korzystać na swoim telefonie komórkowym. Do dyspozycji gości będą specjalne karty z kodem QR, dostępne w kasie biletowej. Zeskanowanie kodu QR własnym telefonem przeniesie nas do strony Muzeum, na której znajdować się będzie dźwiękowy przewodnik po Muzeum. Dalej, podążając za głosem lektora, przejdziemy trasą, która prowadzi przez ekspozycję muzealną oraz Park Wolności. Zachęcamy do zabrania ze sobą słuchawek.

 

Ze względu na bezpieczeństwo gości niektóre elementy ekspozycji zostały tymczasowo wyłączone ze zwiedzania, by zminimalizować miejsca „dotykowe”, takie jak szufladki z biogramami czy zdjęcia w fotoplastikonach. Z tymi fragmentami ekspozycji będzie można zapoznać się poprzez naszą stronę:

Kartki z kalendarza >

Biogramy niedostępne na parterze >

Biogramy niedostępne na antresoli >

Biogramy niedostępne na piętrze >

Po Muzeum Powstania Warszawskiego oprowadzą gości głosy Andrzeja Ferenca i Agnieszki Kunikowskiej. Współproducentem projektu jest Teatr Polskiego Radia.

 

 

Zobacz także

Nasz newsletter