Idealna pamiątka dla Twoich uczniów: EUGENIUSZ LOKAJSKI „BROK”. Wyjątkowy album ze zdjęciami z Powstania Warszawskiego

Oferta upominkowa Muzeum Powstania Warszawskiego dla uczniów 7-8 klas szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę upominkową dla uczniów przygotowaną przez Muzeum Powstania Warszawskiego z okazji wydania wyjątkowego albumu z fotografiami powstańczymi Eugeniusza Lokajskiego „Broka”.

Eugeniusz Lokajski „Brok” należy do najwybitniejszych fotoreporterów Powstania Warszawskiego. Jego kolekcja posłużyła do zbudowania ekspozycji muzealnej. Ikoniczne kadry jego autorstwa zapadają w pamięć i sprawiają, że możemy poczuć, co przeżywali uczestnicy oraz świadkowie wydarzeń z 1944 roku. Publikacja prezentuje 300 przejmujących fotografii z Powstania Warszawskiego, jest to obraz kompletny: od radości i solidarności, poprzez męstwo, aż do cierpienia i zadumy. Zdjęciom towarzyszą wprowadzenia historyczne, wspomnienia Powstańców oraz uwzględniające najnowszy stan wiedzy informacje historyczne i varsavianistyczne. Elegancka szata graficzna, w dyskretny sposób podkreślająca urok „fotografii z duszą”, a także wspaniała jakość wydruku czynią z publikacji dzieło wyjątkowe.

Zależy nam na tym, by zainteresować młode pokolenie tematyką Powstania Warszawskiego, a także rozbudzić świadomości, że wartości, tak istotne dla Powstańców, są aktualne także dzisiaj. Jesteśmy przekonani, że limitowana kolekcja zyska Państwa uznanie i stanie się ważną pozycją dla wszystkich osób zainteresowanych historią oraz dla miłośników czarno-białych fotografii.

Zobacz ofertę:

 

Pobierz formularz zamówienia:

 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

oferta@1944.pl | tel. 22 539 79 57 | tel. 22 539 79 81

Zobacz także

Nasz newsletter