PORTRETY MIASTA, CZYLI FOTOGRAFUJ, NIE PSTRYKAJ

23.04

Interesujesz się fotografią uliczną? Chcesz spróbować swoich sił podczas sesji portretowej w profesjonalnym studiu? Zapraszamy na nową edycję zajęć poświęconych fotografii oraz historii Warszawy podczas II wojny światowej.

W trakcie cyklu składającego się z trzech kolejnych spotkań (23.04, 28.05, 04.06) porozmawiamy o streetphoto, fotografii portretowej oraz twórczości fotografów działających podczas okupacji i Powstania Warszawskiego. W części warsztatowej, prowadzonej przez znanego polskiego artystę fotografika, członka ZPAF, Zbigniewa Furmana, uczestnicy samodzielnie wykonają zdjęcia, które następnie zostaną przeanalizowane pod względem technicznym i artystycznym. Jedno ze spotkań odbędzie się w siedzibie partnera cyklu, salonie Sigma-Sklep.pl. W jego trakcie, podczas sesji zdjęciowej z modelką, będzie można wypróbować najnowszy sprzęt fotograficzny i oświetleniowy oferowany przez tą sieć.

Zajęcia są przeznaczone dla osób fotografujących cyfrowymi aparatami umożliwiającymi manualne nastawy.


Udział po rejestracji (liczba miejsc ograniczona, podczas rezerwacji należy podać typ posiadanego aparatu): foto@1944.pl

23.04 (niedziela), godz. 11.00
Miejsce: Bibliotek Muzeum Powstania Warszawskiego oraz salon Sigma-Sklep.pl

 

 

Zobacz także

Nasz newsletter