XV Nawigacyjny Rajd Rowerowy. Wawer na rower

Zwiedzaj miasto na rowerze. Rozwiązuj zagadki i poznawaj tajemnice Wawra. Weź udział w Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym i powalcz o nagrody. Co ważne, sam decydujesz kiedy pojedziesz. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, wsiąść na rower i ruszyć w trasę. Masz czas do połowy listopada.

Podczas XV edycji Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego zapraszamy do zwiedzania Wawra- największej i najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy. Ponad 20- kilometrowa trasa poprowadzona została przez całą dzielnicę od znajdującej się jeszcze na Pradze Południe pętli tramwajowej- Gocławek, aż po południowe granice miasta. Jakie zwierzęta można spotkać w Lesie Sobieskiego            i gdzie znajduje się plebania filmowego duchownego. Dokąd prowadzi tajemnicza brama na obrzeżach dzielnicy i gdzie się podziały wszystkie ścieżki rowerowe? Na te i wiele innych pytań, uczestnicy poznają odpowiedzi w tegorocznej edycji NRR. Willowe obszary Falenicy, wspaniałe trasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, monumentalne przykłady współczesnej architektury    i przepiękne drewniaki z I poł. XX stulecia. Wawer czeka!


W rajdzie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Przed startem należy jedynie zarejestrować się na stronie https://www.1944.pl/rejestracja i pobrać materiały. Uczestnicy mogą również wziąć udział w rajdzie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, ale też przerwać i/lub kontynuować go w każdej chwili. Ważne, aby odpowiedzi na pytania przesłać na adres: rajd@1944.pl, lub adres: Muzeum Powstania Warszawskiego, ul. Grzybowska 79, 00-844 Warszawa, z dopiskiem „RAJD ROWEROWY” do 15 listopada 2021 – w rozdaniu nagród zostaną wzięte pod uwagę tylko karty odpowiedzi nadesłane w terminie. No i na koniec przypominamy, aby w trakcie rajdu na trasie pamiętać o przestrzeganiu wytycznych sanitarno-epidemiologicznych wskazanych w aktualnych rozporządzeniach Ministerstwa Zdrowia.  Zapraszamy!

Przed pobraniem materiałów zapoznaj się z REGULAMINEM >

Następnie zarejestruj się do rajdu REJESTRACJA >

POBIERZ WPROWADZENIE, KARTĘ RAJDU, KARTĘ PYTAŃ I ZDJĘCIA >

Zobacz także

Nasz newsletter